آژانس تبلیغاتی هور

آژانس تبلیغاتی هور

hoor advertising agency

روی تبلیغـــات حســـــاب کـن!

آژانس تبلیغاتی هور : یک خیاط کارش جمع آوری مواد اولیه برای تهیه یک لباس است، انتخاب پارچه، انتخاب و ترکیب رنگ ها، یافتن نخ های مناسب با پارچه، برش پارچه به شکل دلخواه ، در نهایت دوختن لباس متناسب و به اندازه و تحویل دادن به مشتری. کار آژانس تبلیغاتی هم دقیقاً مانند کار یک خیاط است؛ تبلیغات را ایجاد می کند، برنامه ریزی می کند و به این سوال جواب می دهد که چگونه و چه زمانی و در کجا باید اکران شود و در نهایت آن را به مشتری تحویل می دهد.

      خیاط

آژانس تبلیغاتی

آژانس های تبلیغاتی بیش از 200 سال است که در دنیا مشغول به کار شده اندو تا امروز دائما در حال گسترش فعالیت ها و افزایش استاندارد های کیفی خود هستند.
آژانس تبلیغاتی هور اما از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد.

                                    لوگوی آژانس تبلیغاتی هور

ابتدا حیطه فعالیت آژانس هور متمرکز بود بر طراحی گرافیک، با پرسنلی که همگی در این حوزه تخصص داشتند.اما به مرور زمان موارد دیگری نیز به فهرست فعالیت های آژانس تبلیغاتی هور اضافه شد.
از جمله برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی، طراحی هدایای تبلیغاتی، چاپ و بسته بندی، تولیدات ویدئویی و…

 

پوستر همایش بتن آماده   تقویم رومیزی

 

آژانس تبلیغاتی هور طی این سال‌ها افتخار همکاری با بیش از ۱۰۰۰ مجموعه، اعم از دولتی و خصوصی را داشته که عمر بسیاری از این همکاری‌ها به اندازه عمر هور است.
ماحصل تلاش های هور، طراحی بیش از ۱۵۰ عنوان لوگو، بیش از ۱۰۰ عنوان روی جلد کتاب، نزدیک به ۱۰۰ عنوان پوستر، همچنین مدیریت هنری نزدیک به ۶۰ شماره از نشریات مختلف ( از طراحی تا چاپ )، طراحی هویت بصری و اقلام تبلیغاتی سازمان های دولتی و شرکت‌های خصوصی و صنعتی متعدد بوده است.

 

لوگوی ایتاپوستر فرهنگتو بپا روی جلد کتاب برای پسرم طراحی نشریه

 

 

 

تولید تیزر و مستند تبلیغاتی، ورود به عرصه برنامه سازی و ساخت فیلم مستند و نیز فعالیت در حوزه آی تی و دیجیتال مارکتینگ نیز، در ۵ سال اخیر در دستور کار آژانس تبلیغاتی هور قرار گرفته است.
بخشی از این فعالیت ها را می توانید در اینجا مشاهده فرمایید.

همچنین آژانس تبلیغاتی هور در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ با شرکت در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران، در کنار خانواده بزرگ تبلیغات کشور، در بخش شبکه های اجتماعی حائز رتبه سوم شد، که از این بابت بسیار خرسندیم.

جشنواره تبلیغات ایران

 

 

آژانس تبلیغاتی هور ضمن آگاهی از اهمیت مقوله خلاقیت در ارتباطات و تبلیغات و تلاش برای ایجاد ساختارهای مبتنی بر نوآوری، هم اینک با تمرکز بر چهار حوزه طراحی و تولید تیزر های تبلیغاتی، طراحی هویت برند، طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ، قصد دارد عرصه فعالیت خود را گسترش داده و سهم بیشتری از بازار تبلیغات ایران و منطقه را به دست آورد.

ما از آینده تصویر روشنی در ذهن داریم؛

بهره گیری از شیوه های خلاقانه تبلیغاتی و آمیزش آن با رویکردهای برآمده از خاستگاه های فرهنگی و اجتماعی مردم ایران – فراتر از شعارهای مرسوم تبلیغاتی – هدف بزرگ آژانس هور است، که البته تا رسیدن به مفهوم واقعی این چشم انداز مسیر بلندی پیش رو داریم.
مهمترین وظیفه ما در قبال مشتریان، تلاش برای یافتن بهترین راه حل در مسیر رشد کسب و کار ایشان است،
بنابراین ما معتقدیم:
در فرایند طراحی تبلیغات، فکر کردن از انجام دادن، مهمتر است…

روی تبلیغات حساب کن!

تیم هور

هور روی نقشه

برای ارتباط با ما از فرم زیر نیز می توانید استفاده کنید:


  نشانی

  قم ، بلوار عماریاسر، ساختمان نخل، طبقه 3

  شماره تماس

  025-37761521 و 02537761522

  ایمیل

  info@hoordesign.ir

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای آژانس تبلیغاتی هور محفوظ است | 1388